Grote antieke museum drukkerijkast XXL 147484

X 5 van 61
Overzicht

Het meubel, daterend uit de jaren 10 of vroege jaren 20 van de vorige eeuw, is een zeldzaam voorbeeld van vroeg functionalisme: strak, doelmatig en eerlijk gebouwd, met gevoel voor verhoudingen en zonder overbodige versiering.

Afkomstig uit een drukkerij of museum (kijkend naar de goede staat na alle waarschijnlijk het laaste). 

Destijds gemaakt door vakmensen die werk zagen als ambacht, niet als productie. De lades schuiven nog altijd soepel, het hout draagt de zachte sporen van gebruik, en de verhoudingen kloppen tot in de details. Alles ademt degelijkheid – ontworpen om te dienen, maar met een vanzelfsprekende elegantie die we tegenwoordig zelden nog tegenkomen.

Door zijn stevige, doordachte bouw en het verhoogde ontwerp op poten is deze kast verrassend veelzijdig:

  • in de keuken als stijlvol blok met veel opbergruimte

  • in de woonkamer als uniek dressoir of lowboard

  • in een atelier of studio als praktische, karaktervolle opbergkast

  • in een hal als blikvanger met geschiedenis

Je voelt de tijd in het hout, en tegelijk de frisheid van het ontwerp. Een kast als deze geeft niet alleen ruimte, maar ook karakter, zonder dat hij schreeuwt om aandacht.

  • 30 goedlopende lades

  • Voorzien van matte coating dus direct gebruiksklaar

  • 41 cm diep – subtiel, maar ruim genoeg voor praktische opberging

  • Op hoge pootjes: luchtige en transparante uitstraling 

Maten hoogte 99 cm, diepte 41 cm, lengte 230.

Heeft u vragen en/of wilt u overgaan tot bestellen klik hier!

© 2013 - 2026 Te koop | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel