Originele Franse Houten Locker 2-Deurs Ca. 1930/40 (137153)
OverzichtUniek stuk met geschiedenis! Deze zeldzame houten locker uit Frankrijk dateert uit de jaren ’30-’40 en is meer dan 75 jaar oud. De kast heeft een prachtige, geleefde uitstraling, met sporen van gebruik die het verhaal van tientallen jaren karakter en vakmanschap vertellen.
Met zijn authentieke details, originele beslag en warme patina is dit een waar pronkstuk voor liefhebbers van brocante of industrieel design.
Dankzij de matte coating is het niet alleen mooi om te zien, maar ook direct klaar voor gebruik – zonder extra behandeling nodig.
✅ Oorsprong: Frankrijk, ca. jaren ’30-’40
✅ Massief houten kast met robuuste, klassieke constructie
✅ 2 deuren met originele scharnieren en sluiting
✅ Geleefde afwerking – prachtige houtstructuur en natuurlijke slijtage
✅ Optioneel: extra legplanken van oud hout (€24,50 incl. montage)
Of je nu een landelijke sfeer zoekt, een stoer industrieel accent wilt toevoegen of gewoon een meubel met ziel en karakter – deze kast is een echte blikvanger. Ook geschikt als garderobe, opbergkast of decoratief object.
Maten lengte 67, diepte 57 en hoogte 187 cm.
Heeft u vragen en/of wilt u overgaan tot bestellen klik hier!