Oude lockerkast functioneel erfgoed met karakter (146235)
OverzichtDeze metalen lockerkast uit de jaren ’40–’50 is een sterk staaltje functionalisme: de ruitvormen op de deuren ogen decoratief, maar verstevigen het staal en voorkomen vervorming. De afgeronde poten zorgen voor extra stabiliteit – geen stijlkeuze, maar slimme techniek.
De kast heeft een robuuste, geleefde uitstraling, maar verkeert in uitstekende staat. Dankzij de matte coating geeft hij niet af en is hij direct klaar voor gebruik.
Achter elke deur:
een vaste legplank bovenin
twee originele metalen haken eronder
optioneel: extra legplanken van oud hout (€24,50 incl. montage)
Dit type kast werd in Frankrijk en België geproduceerd, o.a. door Manufrance, Tolix, Ferrobel en Métaform, en vond zijn weg naar scholen, werkplaatsen en kazernes.
Vandaag past hij moeiteloos in moderne en industriële interieurs – als kledingkast, schoenenkast of opberger in hal, slaapkamer of keuken. Smal van formaat, verrassend ruim van binnen.
Lengte 91 cm, diepte 40 cm en hoogte 175 cm.
Heeft u vragen en/of wilt u overgaan tot bestellen klik hier.