Oude unieke vakkenkast (146588)

X 111 van 226
€ 1.550,00
Overzicht

Zeldzame vitrinekast uit een winkel uit de jaren ’20/’30 – een prachtig voorbeeld van functioneel vakmanschap uit het interbellum.

Deze kast, voorzien van vijftien originele glazen deurtjes, ademt de sfeer van een tijd waarin eenvoud, bruikbaarheid en degelijkheid vooropstonden.

Vermoedelijk vervaardigd door ambachtslieden die werkten volgens de principes van het functionalisme – een stroming waarbij vorm de functie volgt, zonder overbodige versieringen.

De strakke lijnen, sobere details en praktische indeling maken deze kast niet alleen een sfeervolle blikvanger, maar ook bijzonder toepasbaar in het moderne interieur.

Ideaal als vitrinekast, wandmeubel of opbergmeubel in een winkel, horecazaak of thuisomgeving. De glazen deuren zorgen voor een open en toegankelijke presentatie van objecten, servies, boeken of verzamelstukken.

Maten lengte 111, diepte 45 en hoogte 214 cm.

Heeft u vragen en/of wilt u overgaan tot bestellen klik hier!

© 2013 - 2025 Te koop | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel